Filodendrony  
  26-11-2021 23:48  
 
Informacje o portalu Filodendrony
O stronie Copyright Zgłoszenia błędów
 
Filodendrony, to od 2008 r. największy, polski portal on-line poświęcony tylko i wyłącznie rodzajowi Philodendron. Jako jedne z nielicznych roślin tropikalnych, bardzo dobrze przystosowały się do życia w zamkniętych pomieszczeniach. Ciekawy kształt ich liści, ogólny pokrój oraz wszechstronne zastosowanie są cechami, dla których warto zwrócić uwagę na tę interesującą roślinę.
Znajdziecie nas pod adresem: http://filodendrony.info
Darmowy hosting: http://darknation.eu
Przekaż dotację: info tutaj
[PL] 2008-2021 © Copyright by Katarzyna 'NINa' Górnisiewicz. Kopiowanie i wykorzystywanie treści zamieszczonych w portalu Filodendrony do celów upublicznienia w innych mediach, gazetach, magazynach, forach, blogach, itd. wymaga pisemnej zgody właściciela tego portalu.
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w portalu zostały dołączone tylko w celach demonstracyjnych (ilustrujących opisy), a wszelkie prawa autorskie należą do ich autorów.

[EN] All the pictures were used as examples to illustrate the content of this website for non-commercial purposes and all copyrights belong to their respective owners.
Jeżeli uważasz, że którekolwiek zdjęcie jest oznaczone niewłaściwą, nazwą botaniczną, napisz do administratora z wyjaśnieniem i (ważne!) podaniem linka do rzetelnego źródła informacji.
Szukaj w portalu
Ostatnio dodane artykuły
Sprzedaż sadzonek filodendronów i innych - październ...
Obserwacje - Ph. 'Birkin' i 'Dwarf Red Congo'
Inne rośliny w mojej kolekcji
Obserwacje - Ph. 'New Red'
Obserwacje - Ph. 'Emerald Duke'
Film - 84 odmiany filodendronów
Obserwacje - Ph. 'Burle Marx' (archiwalne)
Obserwacje - Ph. 'Ruby'
Obserwacje - Thaumatophyllum 'Atom'
Obserwacje - Epipremnum pinnatum
Informacja dot. sprzedaży filodendronów
SprzedażW związku z powtarzającymi się pytaniami, informuję:
Ta strona internetowa nie jest sklepem, ani do żadnego sklepu ogrodniczego nie należy. W galerii na stronie filodendrony.info zamieściłam zdjęcia filodendronów dostępnych w sprzedaży na całym świecie, wyłącznie w celach identyfikacyjnych, edukacyjnych i nie posiadam sadzonek takich odmian na sprzedaż.
Sprzedaję jedynie sadzonki odmian, które są umieszczone w galerii 'Prywatna kolekcja' - oferta zostanie zaktualizowana wtedy, kiedy będę coś mieć do sprzedania - zapraszam do zapoznania się z nią na tej stronie.

/NINa/
Sprzedam filodendrony Pincushion, Red Back, Brazil, Emerald Queen, hederaceum
SprzedażAktualizacja zdjęć niektórych sadzonek: tutaj.
Przecena Ph. 'Emerald Queen' i erubescens.
'New Red' nowy filodendron w kolekcji
ObserwacjeZaktualizowałam wpisy w dziale Obserwacje w związku z Ph. 'New Red'. Opis, uprawa - tutaj. Cała kolekcja tutaj.
Sprzedam filodendrony Pincushion, King of Spades i epipremnum - kwiecień 2021
SprzedażAktualizacja dostępnych sadzonek: tutaj.
Nowe rośliny w prywatnej kolekcji - Obserwacje
ObserwacjeZaktualizowałam wpisy w dziale Obserwacje w związku z kilkoma nowymi nabytkami w kolekcji. Wstawiłam też nowe zdjęcia starszych roślin. Opisy, uprawa - tutaj
Kolorowanki Aracae - cz. 2
Do pobraniaNarysowałam i udostępniam dwie kolejne kolorowanki do darmowego pobrania i wyłącznie prywatnego użytku. Pobierz tutaj.
Kolorowanki z Araceae
Do pobraniaNarysowałam i udostępniam dwie kolorowanki do darmowego pobrania i wyłącznie prywatnego użytku. Pobierz tutaj.
Najnowsze fotografie


Ph. Red Back

Ph. Red Back

Ph. Red Back

Philodendron Red Back 2

Philodendron Red Back

Philodendron Red Back 2
Filodendrony w Galerii

Tagi artykułów

Atom Autumn Baron bipinnatifidum Black Cardinal Brasil choroby Congo i Rojo Congo Emerald Duke Emerald Prince Emerald Queen Epipremnum erubescens filmy Frilly Willy Golden Xanadu Green Princess gutacja hastatum hederaceum hybrydy kultywary hydroponika Imperial Green Imperial Red jesień King of Spades lato Lemon Lime Lickety Split Little Hope Little Phil Majesty Lisa McColley McColley's Finale Monstera Moonlight nawożenie obserwacje oświetlenie Painted Lady pedatum pielęgnacja Pincushion podlewanie podpórka podłoże Prince Albert Prince of Orange Red Back Red Empress Rhaphidophora Royal Queen rozmnażanie Ruby Scindapsus squamiferum subhastatum Syngonium temperatura Thaumatophyllum wilgotność wiosna xanadu zima

Darmowy hosting
Sprzedaż roślin
RSS
Nowości
Artykuły
Galeria
Pliki
Linki
Porady ogrodnicze
Porady ogrodnicze. Forum działkowe