Filodendrony  
  21-04-2019 22:13  
 
Szukaj w portalu
Ostatnio dodane artykuły
Sprzedaż sadzonek filodendronów i innych - kwiecień ...
Sprzedaż botanicznego rękodzieła - oprawione suszonk...
Obserwacja - Alocasia amazonica
Poszerzanie wąskiego parapetu
Obserwacje - Colocasia esculenta
Obserwacje - Scindapsus pictus
Obserwacje - Rhaphidophora tetrasperma
Obserwacje - Ph. erubescens
Obserwacje - Ph. 'Pincushion'
Obserwacje - Ph. 'Emerald Queen'
RSS
Nowości
Artykuły
Galeria
Pliki
Linki
Darmowy hosting
Porady ogrodnicze
Porady ogrodnicze. Forum działkowe
Informacje o portalu Filodendrony
O stronie Copyright Zgłoszenia błędów
 
Filodendrony, to największy, polski portal on-line poświęcony tylko i wyłącznie gatunkowi Philodendron. Rośliny te, jako jedne z nielicznych roślin tropikalnych, bardzo dobrze przystosowały się do życia w zamkniętych pomieszczeniach. Ciekawy kształt ich liści, ogólny pokrój oraz wszechstronne zastosowanie są cechami, dla których warto zwrócić uwagę na tę interesującą roślinę. Znajdziecie nas pod adresem: http://filodendrony.info
Darmowy hosting: Darknation.eu
[PL] 2008-2019 © Copyright by Katarzyna 'NINa' Górnisiewicz. Kopiowanie i wykorzystywanie treści zamieszczonych w portalu Filodendrony do celów upublicznienia w innych mediach, gazetach, magazynach, forach, blogach, itd. wymaga pisemnej zgody właściciela tego portalu.
Wszystkie zdjęcia zamieszczone w portalu zostały dołączone tylko w celach demonstracyjnych (ilustrujących opisy), a wszelkie prawa autorskie należą do ich autorów.

[EN] All the pictures were used as examples to illustrate the content of this website for non-commercial purposes and all copyrights belong to their respective owners.
Jeżeli uważasz, że którekolwiek zdjęcie jest oznaczone niewłaściwą, nazwą botaniczną, napisz do administratora z wyjaśnieniem i (ważne!) podaniem linka do rzetelnego źródła informacji.
Ostatnio dodane zdjęcia

Philodendron x 'Birkin'

Philodendron x 'Birkin'

'Onyx'

'Variegated Imperial...

bipennifolium 'Aurea'

atabapoense
Sprzedaż sadzonek filodendronów i innych - kwiecień 2019 r.
Oferowane rośliny są nadwyżkami i pochodzą z mojej amatorskiej uprawy. Opisy i zdjęcia dorosłych egz. znajdziesz po kliknięciu nazwy odmiany rośliny. Wymagają lekkiego podłoża (torf kwaśny albo podłoże kokosowe z perlitem/wermikulitem).

Wszystkie filodendrony sprzedane, ale będę mieć jeszcze 2x Ph. erubescens od ręki i poszukiwany w Europie miniaturowy Ph. 'Pincushion' (kilka sadzonek tylko do licytacji na Allegro ok. czerwca/lipca).
Aktualnie dostępne rośliny (Aktualizacja: 15 kwiecień 2019 r.):

7. Syngonium 'Pixie' (przycinana wyrośnięta roślina, dużo młodych odrostów) - 15 zł
Sprzedam w kolejności wg. chęci zakupu, wystawione też na Sprzedajemy.pl Wszystkie cięte z moich roślin matecznych. Foty z 1/2.04.2019 r. Cena nie podlega negocjacji także przy większej ilości, nie wymieniam się. Rezerwacja na max 2 dni robocze, bo zaczyna się intensywny sezon sprzedażowy.
Odbiór osobisty w Krakowie po ustaleniu terminu odbioru, trzeba do mnie podjechać (Bronowice Wielkie), nie dowożę. Wysyłka tylko pon.-środa włącznie, żeby nie leżakowały na poczcie, bez doniczki i podłoża, sztywne pudełko tekturowe, korzenie zabezpieczam wilgotną chusteczką i plastikowym woreczkiem, liście i pędy wkładam między gazety lub folię bąbelkową. Paczka prior. do 1kg 14 zł; Paczka+ do 2kg 16 zł, do 5kg 18 zł. Nie wysyłam za pobraniem. Wartość paczki max 100 zł dla obniżenia kosztów. Brak zwrotów - rośliny żywe, sprzedawca osoba prywatna.

Kontakt, zamówienia:
Osoby zainteresowane kupnem proszę o kontakt e-mailowy:

Opinie
Te i inne rośliny sprzedaję też na Sprzedajemy.pl, więc można zerknąć tutaj.

Polecaj ten artykuł
URL
HTML
Filodendrony w Galerii

Tagi artykułów

autumn bipinnatifidum brasil choroby emerald duke emerald queen epipremnum erubescens filmy gutacja hastatum hederaceum hybrydy kultywary hydroponika jesień lato monstera moonlight nawożenie obserwacje oświetlenie pielęgnacja pincushion podlewanie podpórka podłoże prince of orange rhaphidophora rozmnażanie scindapsus syngonium temperatura wilgotność wiosna xanadu zima