FABRYKA - w latach 2001-2016 r. by³a jedynym w internecie, profesjonalnym magazynem muzycznym dedykowanym wy³±cznie tym dwóm muzycznym - rockowi i metalowi industrialnemu. Obecnie posiada status Encyklopedii rocka i metalu industrialnego z bogat± list± w³asnych recenzji p³yt, wywiadów, newsów, oraz kilkoma podcastami. Darmowego hostingu dostarcza Darknation.eu. |
The Celestial Hellgrounds |Celestial Hellgrounds Music, 2003, ++++|
Release,Assimilation,Lush,Lies,Need,My Empty Room,Salvation,Strain,Ascension
Z reguły fajne rzeczy odkrywa sie przypadkiem, ale już przypadkiem nie jest fakt, że dobra, mocna muzyka pochodzi zazwyczaj z rejonu Teksasu, aby wspomnieć Revolting Cocks, Skrew, Snow Black, Sindaddy'ego, Union Underground i oczywiście Ministry. Zespół Pulse Faction został założony właśnie w jednym z miast Teksasu, początkowo (1998r.) jako projet solowy Davida Brocka, by w 2006r. ewoluować w trzyosobową grupę na potrzeby koncertów. Do zespołu dołączyli Patrick Puente (bas), muzyk doświadczony na polu muzyki zarówno metalowej jak i punkowej, industrialnej czy nawet hip-hopowej, oraz Johnny Ostrem (perkusja), znany z takich industrialno-metalowych zespołów jak Rorschach Test czy Contingence. Co ciekawe, cała ta debiutancka płyta powstała na komputerze w jedno pokojowym mieszkaniu Davida i co jeszcze ciekawsze, wszystkie dziewięć utworów zostały wykorzystane w filmach (między innymi: Taking Lives z Angeliną Jolie, The Lost Angel z Alison Eastwood, The Hulk z Nickiem Nolte), programach telewizyjnych (MTV, Discovery Channel, NBC, Sci-Fi Channel, Fox Network, ESPN itp.), i grze komputerowej Paris Chase (Team 6 Game Studios). Utwory na tej płycie to utrzymana w jednym mocnym tonie gitarowo-elektroniczna mieszanka, z której trudno wyodrębnić najlepszy utwór, bo wszystkie są dobre. Assimilation, Lush, My Empty Room, Salvation czy Strain to tylko moje propozycje. The Celestial Hellgrounds to profesjonalne wydawnictwo pokazujące równie profesjonalne podejście Brocka do właśnej twórczości. Powiem na koniec, że bardzo czekałam na tą płytę i jej zawartość spełniła moje oczekiwania, a zakładając webzine Fabryka w 2001r. celowałam w promowanie takiej właśnie muzyki :)
(NINa)
|
2001-2020 © Fabryka - Encyklopedia Rocka i Metalu Industrialnego. Wszelkie prawa zastrze¿one. Nazwa magazynu (³±cznie z 'Magazyn Muzyczny Fabryka', aktywny w latach 2001-2016), pomys³y, wykonanie, opracowanie tre¶ci, ikony albumów p³yt i publikacja zastrze¿one przez © Katarzyna 'Draconina' Górnisiewicz.
1. Zabrania siê u¿ywania oryginalnych recenzji i wywiadów w celach komercyjnych i/lub promocyjnych np. w sklepach p³ytowych, press kitach, na aukcjach internetowych, blogach, ksi±¿kach itp. Dla mediów i artystów - istnieje mo¿liwo¶æ sprzeda¿y konkretnej recenzji lub wywiadu na cele komercyjne i/lub promocyjne z licencj± niewy³±czn±. Mo¿na te¿ zamówiæ podobn± recenzjê w wersji rozszerzonej ( napisz do nas).
Zabrania siê u¿ywania oryginalnych recenzji p³yt zawartych w magazynie Fabryka dla polecania nielegalnie kopiowanej i rozpowszechnianej muzyki!
2. Pliki graficzne inne ni¿ przedstawione na stronach dot. Ok³adki do CD, Galeria, Sk³ad Fabryki oraz materia³y reklamowe dot. imprez Maszyneria, Malfunction i Suburban Sounds zosta³y do³±czone wy³±cznie w celach edukacyjnych, a wszelkie prawa autorskie nale¿± do ich twórców. |
|
|