O Fabryce
Skocz do
Start > Wszystkie artyku造 > 03. PODCAST > Fabryka - Podcasty (2006-2011)
Fabryka - Podcasty (2006-2011)
[2008]

Fabryka Podcast 8
Data publikacji: 04/30/08
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 55:00 minutes
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa (Krakow, Poland), dugoutTX (Houston, Texas, USA)
Mixing i produkcja: dugoutTX.









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Prime Sinister: http://www.myspace.com/primesinister
Avi Ghosh: http://www.myspace.com/avi
Triptaka: http://www.myspace.com/triptaka
Left Spine Down: http://www.myspace.com/leftspinedown
Scum of The Earth: http://www.myspace.com/scumoftheearth
1nchPunch: http://www.myspace.com/1nchpunch
Turmion K酹il飆: http://www.myspace.com/officialturmionkatilot
Vanity Beach: http://www.myspace.com/vanitybeach
Union Underground (fan page): http://www.myspace.com/unionundergroud
Jerk (fan page): http://www.myspace.com/jerkband

Jingle przys豉ne przez: Triptaka, Avi Ghosh, Mike Riggs (Scum of The Earth), Vanity Beach


Fabryka Podcast 7
Data publikacji: 02/11/08
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 62:56 minut
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa (Krakow, Poland), dugoutTX (Houston, Texas, USA)
Mixing i produkcja: dugoutTX









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
db9d9: http://www.myspace.com/db9d9
Die Warzau: http://www.myspace.com/diewarzau
16volt: http://www.myspace.com/16volt
Treponem Pal: http://www.myspace.com/treponempal
Filter: http://www.myspace.com/filter1
Ministry: www.myspace.com/ministrymusic
Nihil: (out of date) http://www.nihilonline.com/
Prong: www.myspace.com/prong
Snow Black: www.myspace.com/snowblack
Scum of the Earth: www.myspace.com/scumoftheearth
Black Light Burns: www.myspace.com/blacklightburns
Marazene: www.myspace.com/marazene
Tension Head: www.myspace.com/tensionhead

Jingle przys豉ne przez: Eric Recourt (db9d9)

Nota prawna
Szukaj w magazynie

Magazyn hostuje
Wersje
Nawigacja
START
PLIKI
Opowiadania
ARCHIWA
Archiwum o magazynie
Archiwum historii magazynu
Archiwum wywiad闚
Archiwum recenzji muzyki
Archiwum recenzji gier
Archiwum recenzji ksi捫ek
Archiwum artyku堯w
Archiwum news闚
Archiwum podcast闚
Archiwum legalnej muzyki - pliki
Archiwum promocyjnych imprez
Archiwum manifest闚 industrialnych
O FABRYCE
Sk豉d Fabryki
Kontakt
POZOSTAΒ
Linki
Zaktualizowane artyku造
Magazyn Fabryka - transformacja
[gry] You Are Empty
[gry] Kingpin: Life of Crime
Filter - Hamburg, 18.08.2013 [recenzja koncertu]
Nine Inch Nails [recenzje]
Subskrybuj
Newsy
Artyku造
Legalne mp3
Linki
Follow us: Tumblr | Blogger

Design created by Look | Coded by eWe | Modified by NINa. Theme by GFXpixel.info modified by NINa | Social icons by Fatcow, Icondock, PR. Lloyd and NINa.

2,386,490 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.