Fabryka - Podcasty (2006-2011)
Dodane przez NINa dnia 23.12.2010 13:54
[2011]

Fabryka Podcast 11
Data publikacji: 03.08.2011
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 22:50 min.
Jako嗆: 128 kbps
Prowadz帷a: NINa
Mixing i produkcja: Scott "Tempest" Owens.
Rozmiar pliku: 23 MB









Zaprezentowane utwory:
Klank - Don't Count Me Out (Numb...Reborn)
Be My Enemy - Disintegration (This Is The New Wave)
Marc Broude - God Smacker (Psychological Warfare)
Bound In Oblivion - Pain & Suffering (The Opposite of Myself)

Muzyka w tle - produkcja Johnathan Case (Bound in Oblivion).
Intro - Vesper.

Jingle przys豉ne przez: Klank, Phil Barry (Cubanate, Be My Enemy) i Scott M. Owens (Tempest & the Diaspora).

Pobierz: TUTAJ.

[2010]

Fabryka Podcast 10
Data publikacji: 23.12.2010 r.
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 23:12 min.
Jako嗆: 128 kbps
Prowadz帷a: NINa
Miksowanie, produkcja i mastering: Scott "Tempest" Owens.
Rozmiar pliku: 21 MB









Zaprezentowane utwory:
Ministry - The Dick Song
Klank - Animosity
Society Burning - Honestly I'm Lying (Lie)
Tempest & The Diaspora - Prada

T豉 d德i瘯owe: Eric Bergen (NVEiN)
Intro: Vesper.

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Ministry: http://www.thirteenthplanet.com/ministry
Klank: http://klanknation.com
Tempest & The Diaspora: http://www.tempestandthediaspora.com
Society Burning: www.societyburning.com

Jingle przys豉ne przez: Marco Gariboldi i Scott M. Owens.

Do odtwarzania w playerze Fabryki (na stronie) lub do przes逝chania i pobrania TUTAJ


Fabryka Podcast 9
Data publikacji: 03.12.2010 r.
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 36:07 minut
Jako嗆: 128 kbps
Prowadz帷a: NINa
Miksowanie, produkcja i mastering: Scott "Tempest" Owens.
Rozmiar pliku: 33 MB









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Tempest & The Diaspora: http://www.tempestandthediaspora.com | http://www.facebook.com/pages/Tempest-the-Diaspora/6604143999
Dexy Corp: http://www.facebook.com/pages/Dexy-Corp_/280376763157
Obszon Geschopf: http://www.myspace.com/obszongeschopf
Society Burning: www.societyburning.com | http://www.facebook.com/pages/Society-Burning/265477942368
Mystic Syntax: http://www.facebook.com/mysticsyntax

Jingle przys豉ne przez: Tempest & The Diaspora, Dexy Corp, Society Burning and Mystic Syntax.

Do odtwarzania w playerze Fabryki (na stronie) lub do przes逝chania i pobrania TUTAJ

[2008]

Fabryka Podcast 8
Data publikacji: 04/30/08
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 55:00 minutes
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa (Krakow, Poland), dugoutTX (Houston, Texas, USA)
Mixing i produkcja: dugoutTX.









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Prime Sinister: http://www.myspace.com/primesinister
Avi Ghosh: http://www.myspace.com/avi
Triptaka: http://www.myspace.com/triptaka
Left Spine Down: http://www.myspace.com/leftspinedown
Scum of The Earth: http://www.myspace.com/scumoftheearth
1nchPunch: http://www.myspace.com/1nchpunch
Turmion K酹il飆: http://www.myspace.com/officialturmionkatilot
Vanity Beach: http://www.myspace.com/vanitybeach
Union Underground (fan page): http://www.myspace.com/unionundergroud
Jerk (fan page): http://www.myspace.com/jerkband

Jingle przys豉ne przez: Triptaka, Avi Ghosh, Mike Riggs (Scum of The Earth), Vanity Beach


Fabryka Podcast 7
Data publikacji: 02/11/08
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 62:56 minut
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa (Krakow, Poland), dugoutTX (Houston, Texas, USA)
Mixing i produkcja: dugoutTX









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
db9d9: http://www.myspace.com/db9d9
Die Warzau: http://www.myspace.com/diewarzau
16volt: http://www.myspace.com/16volt
Treponem Pal: http://www.myspace.com/treponempal
Filter: http://www.myspace.com/filter1
Ministry: www.myspace.com/ministrymusic
Nihil: (out of date) http://www.nihilonline.com/
Prong: www.myspace.com/prong
Snow Black: www.myspace.com/snowblack
Scum of the Earth: www.myspace.com/scumoftheearth
Black Light Burns: www.myspace.com/blacklightburns
Marazene: www.myspace.com/marazene
Tension Head: www.myspace.com/tensionhead

Jingle przys豉ne przez: Eric Recourt (db9d9)

[2007]

Fabryka Podcast 6
Data publikacji: 08/26/07
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 33:50 minut
Rozmiar pliku: 40 MB
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa (Krakow, Poland, Central Europe)
Mixing i produkcja: dugoutTX (Houston, Texas, USA)









Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Snow Black: http://www.myspace.com/snowblack
NVEiN http://www.myspace.com/nvein
Project .44 http://www.myspace.com/project44
Cynergy67 http://www.myspace.com/cynergy67

Jingle przys豉ne przez: Phildo Owen (Snow Black), Eric Bergen (NVEiN), Chris Harris (Project .44) and Cynergy 67


Fabryka Podcast 5
Data publikacji: 04/15/07
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 50 minut
Prowadz帷y: NINa & Vesper

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Rorschach Test: http://www.myspace.com/lsdandegodeath
Pulse Faction:http://www.pulsefaction.com/
Argyle Park: http://www.myspace.com/argylepark
Skrew: http://www.myspace.com/theofficialskrew
Boom Chr Paige: http://www.boomchrpaige.com/
Billy Idol: http://www.billyidol.net/
Sunna: http://www.myspace.com/sunnaband
Society Burning: http://www.myspace.com/societyburning

Jingle przys豉ne przez: Rorschach Test and David Brock (Pulse Faction)


Fabryka Podcast 4
Data publikacji: 08/26/07
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 41 minut
Rozmiar pliku: 37,7 MB
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa & Vesper

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Burning Retna: www.myspace.com/burning retna
eXelement: www.myspace.com/exelement
Fanoe : www.myspace.com/fanoe
Misery Loves Co.
Violent Work of Art
Peter "Skaven" Hajba
Skold
Society Burning: www.myspace.com/society burning

Jingle przys豉ne przez: Chris Bradshaw (Burning Retna), Dan Eshleman (eXelement) and Klaus Fanoe (Fanoe).

[2006]

Fabryka Podcast 3
Data publikacji: 11/15/06
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 40:23 minut
Rozmiar pliku: 37,8 MB
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa & Vesper

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Project .44 : www.myspace.com/project44
Replica: www.myspace.com/replicanoise
Snow Black: www.myspace.com/snowblack
SiNDADDY: www.myspace.com/sindaddyrocks
Triptaka: www.myspace.com/triptaka
Course of Empire: http://www.courseofempire.com
Halo In Reverse: www.myspace.com/haloinreverse
AR3A: www.myspace.com/ar3a


Fabryka Podcast 2
Data publikacji: 10/17/06
W j瞛yku: angielskim | Czas trwania: 40:16 minut
Rozmiar pliku (zip): 36,8 MB
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa & Vesper

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Cyanotic: www.myspace.com/cyanoticonline
ManurfaQture: www.myspace.com/manufraqture
Chemlab: www.myspace.com/chemlab
Bound In Oblivion: www.myspace.com/boundinoblivion
Cruentus: www.myspace.com/technosatan
Machines of Loving Grace: www.myspace.com/machinesoflovinggrace
[zobacz tak瞠: www.amishrakefight.com || www.soulo.net || www.junkiexl.com ]
Nerve: www.philmills.nl
November 17 (N17): www.myspace.com/n17


Fabryka Podcast 1
Data publikacji: 09/26/06
W j瞛yku: angielskim
Czas trwania: 35 minut
Rozmiar pliku: 33 MB
Jako嗆 audio: 128 kbps
Prowadz帷y: NINa & Vesper

Linki do stron prezentowanych wykonawc闚:
Victory Pill: www.myspace.com/victorypill
Isol8ed: www.myspace.com/isol8ed
16volt: www.myspace.com/16volt
Marazene: www.myspace.com/marazene
Hazel: www.myspace.com/beautylovesaggression
Green Bank Formula: www.myspace.com/greenbankformula
Shotgun Messiah: www.myspace.com/shotgunmessiah
Switchkicker: www.myspace.com/switchkicker



Informacja o prawach autorskich

Prawa autorskie wykorzystanych utwor闚 nale膨 do autor闚 kompozycji. Wszelkie prawa autorskie zastrze穎ne. Utwory s wykorzystane tylko w celach promocyjnych w magazynie internetowym Fabryka Industrial Rock oraz platformie publikacyjnej bigcontact.com. Nie na sprzeda. Publiczne odtwarzanie tego podcasta w innych mediach wymaga pisemnego zezwolenia (zobacz dzia kontakt).

(c) 2006-2011 Fabryka Music Magazine, all rights reserved.